سفارش تبلیغ
صبا

 

 

 

غروبی غم انگیز..........القاب ان حضرت. - زندگینامه حضرت فاطمه معصومه(س)عاشقان امروز: 2  بازدید
عاشقان دیروز: 1  بازدید
کلیه عاشقان: 32252  بازدید
[ صفحه اصلی ]
[ یاهوووووووو ]
[ پست الکترونیک ]
[ پارسی بلاگ ]
[ کنیز کوچولو ]

غروبی غم انگیز..........القاب ان حضرت. - زندگینامه حضرت فاطمه معصومه(س)
کنیز حضرت معصومه(س)
آبروی ما بود از آبروی فاطمه.... سرمه ء چشم مَلک شد خاک کوی فاطمه.... بشکند دستی که سیلی زد به روی فاطمه.... بشکند پایی که بشکشت پهلوی فاطمه.... گرشود قسمت که گیرم چادر خاکی او..... در همان دم میدم جانم برای فاطمه....!
» کنیزان حضرت معصومه(س) «
» اشتراک در وبلاگ زندگی حضرت معصومه «
غروبی غم انگیز..........القاب ان حضرت.


غروبی غم انگیز...!

حضرت فاطمه(س) پس از  ورود به شهر قم، تنها هفده روز در قید حیات بود و سپس دعوت حق را لبیک گفت و به سوی بهشت برین پرواز کرد. این حادثه در سال 201 هجری رخ داد. سلام بر این بانوی بزرگوار اسلام از روز طلوع تا لحظه غروب. درود بر روح تابناک معصومه (س) که اینک آفتاب حرم باصفایش، زمین قم را نورانی کرده است. سلام بر سالار زنان جهان و فرزند پیام آوران مهر و مهتران جوانان بهشتی. ای فاطمه! در روز قیامت، شفیع ما باش که تو در نزد خدا، جایگاهی ویژه برای شفاعت داری.

 

بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س)

زیارت حضرت معصومه (س) از منظر روایات

 درباره فضیلت زیارت حضرت معصومه (س) روایات فراوانی از پیشوایان معصوم رسیده است. از جمله، هنگامی که یکی از محدثان برجسته قم، به نام «سعد بن سعد» به محضر مقدس امام رضا (س) شرفیاب می شود، امام  هشتم خطاب به ایشان می فرماید: «ای سعد! از ما در نزد شما قبری است». سعد می گوید: فدایت شوم! آیا قبر فاطمه دختر موسی بن جعفر (س) را می فرمایید؟ می فرماید: «آری، هر کس او را زیارت کند، در حالی که به حق  او آگاه باشد، بهشت از آن اوست.»


www.irLearn.com

*
*
*
*
*
*
*
سفارش تبلیغ
صبا